• Kalendář

Kalendář


Jan Mrázek ve spolupráci se Studentský spolek Agora uvádí:


Cyklus workshopů divadelní improvizace pro učitele.

Koncentrace, kooperace, kreativita, komunikace. Čtyři pilíře divadelní improvizace a zároveň klíčové dovednosti pedagoga, který si klade za nárok nebýt jen mechanismem na předávání látky, ale živým partnerem a průvodcem. Workshop se skrze metody divadelní improvizace zaměřuje na rozvíjení dovednosti improvizace jako takové.


Půjde o setkávání, kde neexistují chyby, protože budeme objevovat to, co má každý v sobě - schopnost reagovat na impulzy a rozvíjet je, být vědomě v přítomné situaci, vystupovat ze vzorců, zkrátka všechny ty "trendy-koučingové" věci. Lektorem ale není žádný arogantně dokonalý kouč, nýbrž Jan Mrázek - spoluhledač a spolustudent pedagogické fakulty, který se rozhodl přinést na ní své zkušenosti ze studia KVD DAMU a ze své pedagogicko-lektorské praxe na ZUŠ, DDM, přehlídkách nebo v divadlech.


Workshopy budou probíhat každou druhou středu od 14:00 do 16:00 v učebně na PedF. První workshop proběhne 18. října. Podle počtu zájemců rozhodneme, zda otevřeme jednu nebo dvě skupiny, které by se pak střídaly po týdnu. 


Cyklus šesti setkání stojí 600 Kč na osobu.


Tuto událost propagujme pod hashtagem #impropedak


Přihlášky jsou zde, s uzávěrkou do 8. října: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdtuL3iCUIVcTCG7CHX9t7GDWClbY-46IfFSD53GC54HkfnkQ/viewform


Začátek akce 18. října 2017 v 14:00
Konec akce 18. října 2017 v 16:00
Organizátor Agora
Rezervace https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdtuL3iCUIVcTCG7CHX9t7GDWClbY-46IfFSD53GC54HkfnkQ/viewform
Sdílet na: