• Kalendář

Kalendář


Studenti Klokánkovi

👉🏻Pomohli byste po Vánocích těm, kteří to nejvíce potřebují? Dětem, které se ocitly v tíživé životní situaci mimo svůj domov?


👩V Klokáncích se o tyto děti starají tety, které se jim snaží poskytnout co největší pocit domova. Jelikož je Klokánek nezisková organizace, je pro něj obtížné vše sehnat z vlastních prostředků. Proto jsme se rozhodli dětem v Klokánku pomoci a zapojit se můžete i vy. V termínu 3. 1. - 11. 1. 2019 proběhne ve vestibulu Pedagogické fakulty sbírka věcí, které děti v Klokánku nejvíce potřebují. Budeme rádi, když jim toho budeme moci předat co nejvíce, abychom jim situaci ulehčili. 


Co jim pomůže?


💄Drogerie (prací gely, aviváže, WC bloky, sprchové gely, antibakteriální mýdla, osvěžovače vzduchu, papírové kapesníky, papírové utěrky, prostředky na odvšivení, dětské sprchové gely, sáčky do koše)


🍏Potraviny (ovoce, zelenina, maso, mléčné výrobky, sterilované zelí, špenátový protlak, brambory, mouky, cukr, olej, pečivo, vajíčka, šťáva, suché potraviny)


💡Věci do domácnosti (žárovky, pracovní deska do kuchyně, poukázka do bauhausu)


🖍Výtvarné potřeby (tempery, štětce, lepidla, klovatina, psací potřeby, tornada)


Udělejme Vánoce i těm, kteří neměli v životě takové štěstí. Za každý příspěvek do této sbírky budeme vděční nejen my, ale především malí klokánci! 

Mockrát děkujeme! :)


Začátek akce 3. ledna 2019
Konec akce 11. ledna 2019
Druh akce Společenská akce
Webové stránky https://www.facebook.com/events/386009041971166/
Cílová skupina Akademická obec
Sdílet na: